spiritual wellness coaching

vstupte do světa krásy duše i těla 

Poskytujeme služby: pro wellness hotely, soukromé etikoterapie, výživové poradenství online i osobně (Luhačovice), masáže, osobnostní koučink, přednášky pro hotely (zdravý životní styl, psychosomatika, etikoterapie), doplňkové animační programy pro klienty hotelů, cvičení: jóga, pilates, aquafitness, HIIT tréninky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Začátky a pokračování vztahů, rozhovor a 1. podcast s Bárou

– Budování vztahů – etapy vzahů – Proč dnešní vztahy krachují hned ze začátku – emoční nestabilita ve vztazích – začátky vztahů – růžové brýle, zamilovaný na počátku vztahu

Základy výživy? Co tělo potřebuje? Tvorba a údržba buněk, Co je zdravá strava? :)

Spiritual wellness coaching

Zdravíme Tě krásná duše, Pokud chceš mít zdravé tělo, zajímáš se o osobní růst, nechceš už čekat na to, až se něco stane, chceš na sobě denně pracovat a víš, že to není zadarmo, moc rády Tě provedeme a ukážeme cestu ke šťastnému a zdravému životu. Poskytujeme služby: pro wellness hotely, soukromé etikoterapie, výživové poradenství online i osobně (Luhačovice), masáže, osobnostní koučink,...

Psychosomatika a imunita

Imunita je schopnost organismu bránit se proti antigenům, které pocházejí z vnějšího prostředí, ale mohou se také nacházet uvnitř organismu a škodit mu. Imunitu oslabuje fyzická námaha, stejně tak psychické vypětí či stres.

Emoční přejídání – zajídáme nepříjemné, příjemné, únavu i nudu

Žijeme v hodně uspěchané době, kdy opravdu málo věcí činíme, aniž bychom si uvědomovali jejich důsledky, nejen v jídle, ale téměř ve všem co běžně denně děláme. Proto je důležité uvědomit si, že žijeme.

Správná strava v zimním období

Zima je dlouhé a náročné období a my se v něm musíme poprat s mnoha nepříznivými podmínkami. Hodně nás ovlivňuje nedostatek světla, méně vitaminů, s tím spojená častější únava, ale také upadání do depresí. Proto bychom se měli zaměřit na správný přísun živin a dbát nejen na fyzické, ale také duševní zdraví.

Zdravá výživa – má smysl?

O zdravé výživě se traduje, že je velmi drahá, protože klade důraz převážně na bio potraviny a těžce dostupné ingredience ze zahraničí. To ale vůbec není pravda. Zdravá výživa mnohem spíš označuje styl života , ve kterém hrají zdravé potraviny důležitou, ale nikoli hlavní roli.

Recepty na ty nejlepší zeleninové saláty

Vánoce jsou pro mnoho z nás velice zátěžovým obdobím a to zejména na zažívání, rodinná setkání, domácí pojídání nachystaných a napečených dobrůtek, zejména, když nás nikdo nevidí. Vidíte se v tom? Nemějte obavy, já také. Důležité je však zachovat vyváženost a harmonii ve svém životě, nejen v tom, co jíme, ale celkově v životním stylu. Samozřejmě, že se každý den necítíme skvěle, máme běžné provozní starosti a povinnosti, avšak to jak se o naše tělo staráme, je více než důležité. Můžeme si být jisti, že zde existuje správně zákon akce a reakce - jak se chováme, tak se budeme také cítit.

FIT bramborový salát

Stačí malé změny a pocítíte velký rozdíl. Přesně to je případ i dietního bramborového salátu. V zásadě je totiž zdravý – vždyť obsahuje samou zeleninu a když to s ním nepřeženete, je vše v pořádku. Háček nastává v přidání majonézy, která má velké množství tuků. Ukáži vám, jak z něj udělat zdravější přílohu. Snadné tipy, jak odlehčit bramborový salát

Úžasné zdravé PERNÍČKY

Perníčky k Vánocům neodmyslitelně patří. Proč si je neupéct ve zdravé verzi, když i perníčky ze špaldové mouky a kokosového oleje oslazené troškou medu chutnají skvěle?