duše koučem

kdyby jste skutečně naslouchali poselství vaší duše, svému vnitřnímu hlasu, co by se vám asi snažil sdělit? 

28 denní program zaměřený na očistu a zbavení se nepotřebných věcí v různých oblastech života: mentální, emocionální, fyzické a duchovní.

pokud se budete řídit praktickými velmi pečlivě sestavenými kroky, které zde naleznete, zjistíte, že jste schopni objevit své vlastní opravdové já.

 

Program bude otevřen pro přihlašování, začínáme 29.7.2020

unikátní COACHING PROGRAM :)

osobního rozvoje

AŤ UŽ UMÍŠ COKOLIV, AŤ UŽ O ČEMKOLIV SNÍŠ, PUSŤ SE DO TOHO, V ODVAZE SE SKRÝVÁ DUCH, SÍLA A KOUZLO, PUSŤ SE DO TOHO HNED TEĎ! -- JOHANN WOLFGANG GOETHE 


úvod do programu podcast

tento program je určen právě vám pokud :) 


- chcete pochopit kdo jste 

- chcete nalézt odpovědi na to, proč jste tady

- jaké je vaše poslání

- Mít svůj život a zdraví ve svých rukou, vzít si zase zpět tu ENERGII, která vám tak chybí !!! 

- Chce pro sebe něco víc. 

- chcete se naučit dávat přednost vašim potřebám před potřebami ostatních lidí

- žít svůj život v pokojném, klidovém tempu

- milovat sami sebe


tento program vám s využitím energie jednotlivých přírodních živlů, tedy vzduchu, vody, ohně a země, umožní odstranit ze života staré bloky a překážky, abyste mohli doopravdy začít naslouchat řeči svojeho těla a duše.

co je to koučink duše?

Víte kdo jste a proč jste tady? 

víte, jaké máte v životě poslání?

Uvědomujete si, že vás neustále vede vaše vlastní duše? 

Pokud neznáte odpovědi na otázky, lze říci, že bez ohledu na to, jak velkých úspěchů dosahujete navenek, máte nejspíš pocit, že se vám v životě něčeho úplně nedostává. 

a proto je zde program moje duše :)

JSI TADY SPRÁVNĚ 


Je to účinný program, kterému se může věnovat každý

je to proces, který tě přivede k vlastnímu osobnímu zdroji a pomůže ti odhalit smysl každodenního života i jeho posvátnost

umožní ti upřímně se podívat na sebe a na svůj život, čelit strachu, zbavit se negativních zažitých vzorců, chování, získat motivaci a s odvahou a radostí vstoupit do vlastní budoucnosti. 

Jakmile se do tohoto programu naplno pustíš, začne se ti zdát, že se život odvíjí pozoruhodným, ba přímo zázračným způsobem.

ať už cítíš, že jsi připravena objevit své skutečné já a že jsi ochotna věnovat tomu jeden měsíc života, všechna energie se sjednotí, aby tě popohnala směrem, k němuž tě předurčuje vlastní osud. 

nevím přesně proč tomu tak je, ale jakmile se do programu ponoříš, jako by se tvému odhodlání přizpůsobil celý svět - najednou se ve tvém životě začnou dít úžasné věci, zaměřené do hlubin duše, kterou mají očistit :)


pokud jsi právě teď a tady, pravděpodobně nastala ta pravá chvíle do toho jít 


Výživová specialistka a průvodkyně osobním rozvojem

Ahoj, já jsem Mája, těší mě :) 

Každému z nás zaleží na tom, komu se svěřujeme do svých rukou, kdo nám bude radit co a jak děláme nebo neděláme dobře a jakým směrem se máme vydat. A tak se Vám představím.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, ale život mě nakonec zavál do jiných oborů. Vždycky mě to ale táhlo do zdravotnictví zpátky, jelikož cítím, že pomoc lidem je mé životní poslání. Vždy jsem se zajímala o to, co jím, sledovala jsem různé studie, nemoci a jejich průběh. Kamarádky si ke mně chodily pro rady při problémech s váhou, bolestmi i nemocemi. Vyzkoušela jsem si sama na sobě co zdravá strava znamená, když jsem hubla po obou porodech, kdy jsem nabrala 37 a 39kg. Cítila jsem se opravdu zle a vyzkoušela na sobě možné i nemožné, studovala výživu i funkce těla do hloubky, abych vše pochopila. Nyní motivuji a inspiruji svou cestou a mám za sebou tisíce spokojených klientů. Těší mě, že mohu být světýlkem na jejich cestě 

Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama).

PROGRAM TRVÁ 28 DNÍ + bonusy


- JE ROZDĚLEN DO JEDNOTLIVÝCH ÚKOLŮ, VE KTERÝCH NAJDEŠ JEDNOTLIVÉ PODCASTY k poslechu. PROGRAM JE OPRAVDU NABITÝ INFORMACEMI a úkoly, KTERÉ TI POMŮŽOU POSUNOUT SE KUPŘEDU OBROVSKOU RYCHLOSTÍ. 

-VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ POTŘEBUJEŠ JSOU VYSVĚTLENY TAK, ABY JE POCHOPIL OPRAVDU KAŽDÝ :) 


Pokud si potřebuješ vyřešit následující Krůčky a skoky jsi tu správně

 

Kde se nacházím? Kam bych se ráda dostala? 

 

- sebeúcta, starosti, pocit marnosti, stud, vina

 

- strach ze selhání, úspěchu, důvěrnosti, předsevzetí, rizika atd.

 

- motivace ohledně vlastní osoby, radost, nadšení

 

- vztahy s přáteli, příbuznými

 

-odpuštění sobě i ostatním

 

- vlastní minulost

 

- finance, hojnost

 

- nadřazování potřeb ostatních vlastním potřebám

 

- odpor, zatrpklost, vztek, podrážděnost

 

- zaneprázdněnost, zahlcení povinnostmi

 

- kreativita

 

- vnitřní mír, spokojenost,naplnění

 

- vztahy

 

- sexuální život

 

- zaměstnání, práce, kariéra

 

- tělesné zdraví

Cílem programu duše koučem je

vybudovat si spojení mezi vašim vnitřním duchovním životem a každodenním vnějším životem

tento program vám pomůže odstranit duševní a emocionální zmatek, abyste byli schopni uslyšet svůj vnitřní hlas

pomůže objevit, k jakému cíli vlastně směřujete, takže budete moci život vytvářet tak, aby vám byl na cestě k cíli oporou

tradiční životní koučink se zaměřuje zpravidla na dosažení nějakého cíle, či snu, čímž se odlišuje od terapie, protože ta je obvykle zacílena na emocionální uzdravení. program duše koučem se od těchto postupů liší - jeho prvotním cílem je odstranit z vašeho nitra vše nepotřebné, abyste se byli schopni spojit s moudrostí vaší duše. 

pochopit kdo vlastně jste musíte sami - to vám nikdy nemůže sdělit nikdo zvenčí. 

mějte na paměti! duše miluje pravdu. 

v tomto 28 denním programu jde o to, abyste si pověděli pravdu o svém životě. když to uděláte, vaše energie vzroste, pokud to však neuděláte, začnete pociťovat únavu. 

Každý den se ti otevře nový modul :)


1.-7. den

 

je zasvěcen vlastnostem vzduchu a vyhrazen očistu mentálního já, zhodnocení života, postupné krůčky ke změnám, životní hodnoty, zbavení se nepotřebných věcí, kde se v životě právě nacházíte, vaše chyby mohou být vašimi přednostmi, poznávání přesvědčení, nepotřebné věci, metody,opoštění všeho nepotřebného, prozkoumání životního poslání duše. 

říkat pravdu sám o sobě, to je něco jiného, než ji říkat ostatním. jinými slovy, pokud potkáte na ulici nějakého známého a on se zeptá "jak se daří?", je v pořádku, když odpovíte "díky za optání, dobře"."a co ty?" a to i v případě, že jste se právě pohádali s partnerem, zjistili nemilou věc a rýma vás div neumoří. jenže, když to tvrdíte sami sobě, že je všechno v pořádku, i když víte, že v hloubi duše tomu tak není, vaše duše strádá.

přehled 28 denního programu duše koučem


1.-7. den - je zasvěcen vlastnostem vzduchu a vyhrazen očistu mentálního já, zhodnocení života, postupné krůčky ke změnám, životní hodnoty, zbavení se nepotřebných věcí, kde se v životě právě nacházíte, vaše chyby mohou být vašimi přednostmi, poznávání přesvědčení, nepotřebné věci, metody,opoštění všeho nepotřebného, prozkoumání životního poslání duše. 

8.-14.den - je zasvěcen vlastnostem vody a vyhrazen pro navázání kontaktu s vlastním emocionálním já. zkoumání bodů zlomu ve vašem životě, jaký význam přikládáme našemu životu, co vám dává a co vám bere energii, prozkoumáme vaše vztahy, vnitřní klid, vděčnost, přestáváme myslet v roli oběti, volíme si svou cestu.

15.-21.den - je zasvěcen vlastnostem ohně a vyhrazen pro vymazání stínů z vašeho spirituálního já. postavme se strachu, pěstujme víru, zkoušíme riskovat, stavíme se vlastním stínům, učíme se být přítomni, vyrovnáváme se se smrtí, přijímáme svůj život, kreativita.

22.-28.den - je zasvěcen vlastnostem země a vyhrazen pro posílení vašeho fyzického já. spojení s vlastním tělem, detoxikace těla, užíváme fyziologii svého těla, domov pro duši, vytváříme si báječnou budoucnost, kruh lásky, hledání vize 

Jak můžete tento program začlenit do svého uspěchaného života?

je úplně jedno, jak moc jste zaneprázdnění, nebo jakým tempem se váš život ubírá - tomuto programu se věnovat můžete. ke každému dni patří úkoly, které jsou rozděleny do 3 úrovní. a jen vy si vybíráte, na jaké úrovni se jimi budete zabývat. 

1. První úroveň: ODHODLÁNÍ KE ZMĚNĚ - OBVYKLE ZABERE CCA 15-20 MINUT DENNĚ.

2.ÚROVEŇ: JDU DO TOHO! -SOUČÁSTÍ JE TAKÉ CVIČENÍ Z ÚROVNĚ PRVNÍ, OBVYKLE ZABERE CCA 30 - 60 MINUT DENNĚ.

3.ÚROVEŇ: HRAJU NA PLNÝ PECKY! - SOUČÁSTÍ JSOU ÚKOLY Z PRVNÍ I DRUHÉ ČÁSTI A VĚNUJETE SE JÍ TAK DLOUHO JAK JE POTŘEBA

 

POKUD SE POZNÁVÁŠ VE VÍCE NEŽ 5 BODECH, PROGRAM JE DĚLANÝ PRO TEBE :) 


Program duše koučem :)

Začínáme 29.7.2020

plně nabité MODULy INFORMACÍ 

úkoly

afirmace pro každý den

VSTUP DO FB MOTIVAČNÍ SKUPINY - MOJE TĚLO, MOJE DUŠE :) 

 

1490 Kč 


co je program duše koučem? 

vydáme se společně na duchovní pouť, která je rozdělena na 4 týdenní období. 

každý týden je zasvěcen jednomu ze čtyř živlů, tedy vzduchu, vodě, ohni a zemi, věřím, že naše vzpomínky, přesvědčení a city, záhadným, organickým způsobem s nimi souvisejí. Pokud je zaktivujeme, můžeme zároveň zaktivovat svou duši. 

program, který tvořím a je založen na těchto prvcích, je založen na myšlence, že živly mají vliv na lidskou psychiku. každý vyvolává jinou emocionální odezvu i rozdílné druhy vzpomínek. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů