Myšlenková kuchařka, aneb jak se zbavit závislosti na sladkém

349 Kč

Myšlenková kuchařka, aneb jak se zbavit závislosti na sladkém
Mája Hajdíková

INFORMACE O KNIZE

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste už prostě neměli na sladké chuť? Sladkosti si neodpírat, ale jednoduše je nepotřebovat? Je to možné. A já vám ukážu cestu, jak tohoto stavu dosáhnout.

Preferenci sladké chuti máme geneticky naprogramovanou už z dob, kdy jsme se živili jako sběrači plodů. Sladká chuť plodů totiž vypovídala o jejich zralosti a výživné hodnotě. Ostatně i v našich životech byla sladká chuť tím prvním, co jsme ochutnali spolu s mateřským mlékem. Rafinovaný cukr je pro mozek droga. Mnoho lidí se snaží drasticky omezit všechny cukry na minimum, ale jejich mozek se tomu všemožnými způsoby brání. Touha po sladkém v takovém případě nakonec vítězí nad rozumem. Člověk potom ve své snaze žít zdravě selhává a vrací se k nezdravým jídelním návykům. Cukr je však pouhou náhražkou řešení problému. Vyvolává totiž v těle pocity podobné přirozenému pocitu štěstí.

Naučím vás, jak aktivně a efektivně pracovat se svými emocemi. A hlavně jak se zbavit té neodolatelné chuti na sladké. Ebook jsem doplnila také o několik receptů na zdravé dobroty, kterými můžete sladkosti plnohodnotně nahradit. A také vám budu k dispozici na messengeru pro případ, že byste třeba potřebovali s něčím poradit.

Závislost na sladkém je v principu stejná jako například závislost na alkoholu, cigaretách nebo gamblerství? Cukr je pouze náhražkou, problém je jinde.

NĚCO O AUTORCE

Specialistka na výživu a prevenci nemocí. Při své praxi a tvorbě komplexních lifestyle programů vycházím z principů ájurvédy. Propojuji starodávnou moudrost Východu s poznatky moderní medicíny. Důraz kladu také na problematiku psychosomatiky. Vystudovala jsem zdravotnickou školu a dietologii se věnuji již více než 9 let. Během té doby se dále vzdělávám a absolvuji specializované kurzy pro výživové specialisty.

Má práce je pro mě posláním. Právě proto jsem své ceny nastavila tak, abych mohla pomoci opravdu každému z Vás. Díky novému životnímu stylu si navíc uchováte zdraví a zvýšíte svou produktivitu. Zasloužíte si plnohodnotný a zdravý život. Investice se Vám mnohonásobně vrátí. Obchod se zdravím stojí nemalé peníze. Vy si s mou pomocí darujete zdraví sami. Jen musíte Vy sami uvěřit, že si tento lepší život zasloužíte.

Sama jsem prošla hubnutím dvakrát a to téměř ze 100kg, prošla spoustu diet a vše co jsem se po celou tu dobu učila, jsem uváděla do praxe, proto je moje spolupráce s klienty jednodušší, rozumím jim.