Revitalizační stravovací plány a koučink 

na míru 

revitalizační výživové plány, které fungují na základě celostní medicíny a tradiční čínské medicíně.


Jsem tady, abych vám pomohla vypadat lépe a žít zdravější, spokojenější a sebevědomější život

Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře. Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.

Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

co získáte?

 

- Revitalizační výživový plán

- detoxikační plán na 1 měsíc

- dlouhodobý výživový plán

- receptář, jídelníček cca 150 stran

- inspirativní jídelníček 21 dnů

- tabulka úspěchů a neúspěchů

- čaje na základě tradiční čínské medicíny

- celostní přístup

- potraviny, které jsou pro Vaše tělo příznivější a které méně

- doporučení doplňků vitamínů a minerálů na míru.

Výživové poradenství

  • bez zdravotního rizika
  • snadnější a rychlejší hubnutí pod odborným dohledem
  • každodenní konzultace pokroků po dobu koučinku
  • hubnutí bez hladovění a jojo efektu
  • diskrétní přístup

Pokud se chcete trvale a přirozeně zbavit kilogramů navíc, zlepšit svou kondici, lépe vypadat a být plní energie, je ideální opravdovou změnu životního stylu zahájit s podporou odborníka. Právě s ním můžete dosáhnout svého cíle zpravidla snadněji a rychleji, než když se na tuto cestu vypravíte úplně sami.

Je také mnohem vyšší pravděpodobnost, že pokud budete mít vedle sebe někoho, kdo vás bude kontrolovat, motivovat a podporovat, budete se snažit na zvolené cestě setrvat.

Na základě konzultace náš zjistím, jaký je váš současný životní styl, způsob stravování, zdravotní stav, genetické dispozice, fyzická kondice a také vaše praktické a časové možnosti. Po vyhodnocení těchto informací vám navrhnu vhodné změny, které povedou k úpravě nejen vašeho jídelníčku, ale i celkového přístupu.

Mezi benefity, které bych ráda zmínila, patří to, že hubnutí semnou je bez zdravotního rizika, bez zbytečných investic do diet a dalších nefunkčních přípravků. Během svého na míru sestaveného programu nebudete hladovět, naopak budu respektovat vaši genetickou přirozenost. Pokud budete dodržovat nastavená pravidla, není třeba se bát, že shozené kilogramy naberete zpět. Jsem v problematice lidského stravování velice dobře orientovaná a veškeré poznatky využívám ve prospěch svých klientů. Naučím vás, jak se orientovat v nabídce potravin, jaké potraviny kupovat a jak je používat či jak upravovat jídlo zdravěji. Váš jídelníček bude obsahovat všechny potřebné živiny v ideálním množství zohledňující vaše potřeby. Určitě vás potěší, že i nadále budete moci jíst to, co vám chutná.

Díky několikaletým zkušenostem s hubnoucími klientkami vám dokáži pomoci vyřešit některé problémy, které vás brzdí v úsilí, protože vy sami je třeba někdy ani nevidíte. Diskrétnost je pro mě samozřejmostí.

Výživový komplexní jídelníček na míru

Sestavím vám účinný jídelníček, po kterém zhubnete
Jmenuji se mája hajdíková a dietologii se věnuji několik let.

Sestavím Vám Revitalizační plán na míru, díky kterému se můžete zbavit nechtěných kilogramů a přidružených zdravotních problémů. Jasně a srozumitelně Vám vysvětlím, jaké jídlo vyhovuje právě Vašemu organismu. Jak se máte stravovat a hýbat. Co přesně dělat, abyste zhubli a byli v kondici.

To vše v co nejkratším čase.

Jaroslava Jalůvková

Máju a její poradenství jsem objevila na FB asi před rokem, ale troufla jsem si ji oslovit až letos v květnu, kdy jsem se už definitivně rozhodla, že musím se svou váhou (86kg) něco udělat. Jsem šťastná, že jsem to udělala, jen lituji toho, že jsem to neudělala už dříve. Mája je neskutečný člověk plný pozitivní energie, kterou na vás při každé konzultaci přenáší. Každý rozhovor s ní byl jako pohlazení po duši. Díky ní jsem se naučila správně jíst, dostatečně pít a pravidelně cvičit. Nejvíce se mi líbí, že mě Mája nikdy nenutila jíst něco, co mi nechutná nebo něco úplně zakazovala. Jejího lidského přístupu si nesmírně vážím, stejně jako její neustále podpory, povzbuzování a uklidňování hlavně na začátku, protože mi hubnutí šlo opravdu pomalu. Zkrátka je vidět, že svoji práci miluje a je v ní skvělá a já děkuji osudu, že se naše životní dráhy potkaly. Děkuji Májo!!! 

Proč se Vám povede zhubnout?

díky stravování 21 + 7

1.


Srovnání acidobazické rovnováhy

Většina lidí si myslí, že stačí do jídelníčku zařadit nízkokalorické potraviny a má po problému. Bohužel, to je jen velmi malá část pravdy. Špatné stravovací návyky, které zapřičiňují obezitu a zdravotní problémy, jsou jen špičkou ledovce. Nesprávná strava a intoxikace organismu éčky, navíc způsobuje mnohé další komplikace a zdravotní problémy. 

V lékařských ordinacích se denně vyskytují desítky lidí, u kterých by však stačilo srovnat acidobazickou rovnováhu a měli by po problému. A to vůbec nemluvím o finanční stránce věci. V dnešní době je zdravotní péče finančně velmi nákladná.

„Příjdu na to, jakou pomoc potřebujete právě Vy.“

2.

Sestavím jídelníček přímo pro Vás individuálně, s ohledem na Vaše priority

Po vyšetření Vaší zdravotní karty přejdu k sestavení výživového plánu. Lidský organismus je jedinečný. Každý člověk potřebuje specifické množství různorodých látek pro správné fungování metabolismu. 

Při tom je však třeba dodat tělu dostatečné množství sacharidů, bílkovin a správných tuků. To vše při zachování bohatého množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Tím Vás ale zatěžovat nebudu, detaily jsou moje starost. Nejdůležitější pro mě je, abyste byli se svým novým stravovacím plánem nanejvýš spokojeni.


3.

Vytvořím Vám režim, který bude radost dodržovat. Vše přizpůsobním Vašemu tempu

Změny v jídelníčku nikdy nepřinesou dlouhodobý efekt, pokud budete mít chuť na nevhodné potraviny. Jste-li nuceni jíst potraviny, které se Vám příčí, je to začátek konce. Takové jednání totiž často vede k psychické nepohodě, která je motorem dalšího selhávání při hubnutí. 

Své klienty učím nejnovější vědecké poznatky z oblasti sebeřízení. Dám Vám spolehlivé rady, pomocí kterých si jednoduše osvojíte režimové změny. Na konec poslechnout se, bude stejně jednoduché, jako si poručit.

Pro udržení Vaší nově získané formy, je nutné osvojit si určité návyky.

Michaela brázdilová

Od začátku roku jsem se snažila zhubnout, povedlo se mi něco málo, ale pak se váha zastavila a dlouho se nehla. Kamarádka mi řekla o Máji, nejdřív jsem se koukala na to, co dokázala sama, pak co dokázali lidé pod jejím vedením. Tak jsem Máji zkusila napsat, v podstatě obratem mi došla odpověď. Zaplatila jsem si coaching na 8 týdnů, vyplnila jsem dotazník. Za pár dnů mi přišel detailně rozepsaný jídelníček s recepty pro inspiraci. Mám tři děti, tak to bylo občas složité, hlavně detoxikace 🙈, ale dalo se to vydržet. Měla jsem podle všeho hodně zasekaný metabolismus, ten se mi povedlo rozhýbat. Energie mám dost na pohyb i na děti a manžela 😉 Dokonce jsem si užila i dovolenou, kde jsme hodně chodili i jedli, ale věděla jsem, co si vybrat, aby mi bylo fajn. A další věc, za kterou Máji moc děkuji je, že jsem si založila deníček, u kterého si promítnu celý den, postupně si vše napíšu a jdu spát. Moc dobře se mi pak usíná a ráno vstává 🙂 Jsem odpočatá a v pohodě. Když je mi někdy hůř, začtu se do jakéhokoli textu od Máji a rázem je život jednodušší 🙂 Takže, Májo, moc děkuji a když si nebudu zase vědět rady, tak se opět přihlásím. Jste super člověk, co dokáže nakopnout, podpořit a motivovat 🤩💝 Májo, jste senzační 🥰 

Pokud tyto principy budete využívat přesně tak, jak Vám bude v osobním revitalizačním plánu doporučeno, budete se divit, jak rychle lze zhubnout a zbavit se přidružených zdravotních problémů.

Reference

Milá usměvavá Májo chtěla bych vám od srdíčka moc poděkovat 🙏 dokázala jste mě nasměrovat na správnou cestu a pomohla dodat mému tělu energii 👌 díky jídelníčku jsem zase usměvavá a baví mě zase chodit mezi lidi ❤️❤️❤️ jste dalším mým andělem v mém životě ❤️❤️❤️
Lucie Pýchová
Musím říct, že jsem hrozně ráda, za to, že jsem na Máju narazila a začala s ní spolupracovat! Je to asi jedno z nejlepších rozhodnutí mého života! A vřele všem doporučuji tuto "investici" každému, kdo o tom uvažuje! Mája je taková hodná duše, která Vám s tím krásně a něžně pomůže a provede Vás hodně těžkými a složitými začátky. Děkuji
Radka Řepková
Máje jsem se původně ozvala s otázkou,zda by bylo možné upravit jídelníček mé devítileté dcerky, která postupem času přibrala na váze víc než jsme chtěli a nebyla se sebou spokojená....vůbec jsem tenkrát netušila,kam až se spolu dostaneme🙏💗😇😉....ano,i já mám nadváhu a byla jsem já i celá rodina připravena stravovat se stejně a dceru podpořit,ale nic víc jsem od toho nečekala.Nejen že nám Mája ukázala jak se správně stravovat,jak poskládat jídlo tak,aby obsahovalo vše co je třeba....začali jsme se stravovat pravidelně,zdravě a chutně,dodržovat pitný režim a centimetry šly najednou jako zázrakem dolů a hlavně zmizely chutě na sladké....ale hlavně...Mája je ohromně pozitivní inspirativní člověk s darem člověka pochopit,podpořit a motivovat.A abych úplně neodbočila od původní myšlenky.... původně jsem se nezaměřovala vůbec na sebe,ale osud(nebo Mája 😁) chtěl a já při konzultacích otevřela oči a světe div se, konečně se starám i o sebe a to nejen co se týče jídla a tentokrát mám poprvé pocit,že to "někam" dotáhnu.Díky programu Moje tělo a moje duše do sebe vše začíná tak nějak zapadat a já jsem strašně ráda,že můžu být jeho součástí a že jsem Máju,i když původně pouze kvůli dceři, kontaktovala.Jsme teprve na začátku,ale je to to pravé!!!💪👍Takže Máji,obrovské díky, změna po které jsem tak dlouho toužila a nebyla schopna ji uskutečnit je tady s děje se 🥰
Markéta Práchynská
Zdravím všechny 🙂 Nevím kde začít, ale asi bude nejlepší tím, že žiju tak,jak jsem chtěla.... nemyslím tím postavený barák, zasazený strom....ale chuť do života, energie na vše, co potřebují a kvalitní spánek. Ano,toho všeho lze docílit pestrou dobře vyváženou stravou....a jako bonus jsem zhubla o 7kg , více jak 40cm po celém těle. Nejsem ještě v cíli, ale už ta cesta je super. Žádné chutě ani netrpělivé vyčkávání dalšího jídla... DÍÍÍKY moc Mááááje za dokonalý základ a mústr, jak jídla kombinovat aby obsahovala vše, co tělo potřebuje 😉 Mějte se krásně,vojovnice- s Májou to dáte. Domííii
Dominika Petriláková

Každý lidský organismus je jedinečný.

Stejně jako se liší kvalita sportovních trenérů, liší se i kvalita výživových poradců. Pokud půjdete do kvalitního centra, bude Vás konzultace s následnými procedurami stát asi devět tisíc korun. korun.

Certifikované a kvalitní poradenství může být mnohem levnější, než si myslíte. Posledních patnáct let se věnuji principům pro hubnutí a získání kondice.


Pokud jste na pochybách, zda celý jídelníček zvládnete, tak bych Vás rád ujistila, že ano, protože se nebude jednat o žádný radikální zásah do Vašeho života. 

 

Většina lidí se bojí, že budou muset držet drastická dietní omezení. Poté jsou však mile překvapeni, jak je režim šitý na míru snadné dodržovat.

 

Ptáte se sami sebe, jestli máte dostatečně silnou vůli? Pevná vůle není rozhodující, režim který Vám sestavíme, bude radost dodržovat. Možná Vás to bude i dokonce bavit.

 

Jak tedy vypadá takový individuální program na míru?

nemusíte nic složitě počítat, vše udělám za Vás.

nemusíte přemýšlet nad správnou kombinací potravin, vše Vám individuálně nastavím
dodržujete pouze jednoduchá pravidla, kdy a co jíst
 

Zde si objednejte revoluční stravovací plán pro zhubnutí, nebo komplexní program, který zahrnuje coaching program infobezita a moje tělo 🙂

JAKMILE BUDETE MÍT VYPLNĚNO, PROSÍM O VYPLNĚNÍ ZDRAVOTNÍ KARTY ZDE: 


Zhubnete a při tom budete mít stále dostatek jídla

 

*každého klienta beru jako individualitu

- dle zdravotní karty zjistím Váš aktuální stav a životní návyky
- podle parametrů vypočítám bazální metabolismus a celkový energetický výdej
- podle Vašeho denního pohybu provedu kalorickou korekci a nastavím energetický příjem
- zaměřím se na primární cíl, kterého chcete dosáhnout
- sestavím šetrný detoxikační režim, který Vám může pomoci se zdravotními problémy
- vyberu vhodné recepty, které Vám s celou revitalizací pomohou
p- okud bude potřeba Váš stav konzultovat, domluvím se s Vámi na telefonickém hovoru

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mariehajdikova2@gmail.com nebo volejte na 734572032.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.