výživové plány

a coaching na míru

Kromě praktických rad a nastavení jídelníčku vás budu motivovat k obrácení pozornosti zpět k sobě.

To je to, co nám tak často chybí. Bojíme se zaměřit se na sebe, abychom snad nepůsobili sobecky.

Týká se to hlavně žen, které se často téměř rozdají a potom už jim nezbývá síla věnovat se sobě.

Dobrou zprávou pro vás je, že jste se rozhodli to změnit.

Jste zde a čtete tyto řádky. Už v této chvíli sami sobě věnujete cenný čas a pozornost.

Gratuluji vám k prvnímu kroku.

Limity jsou pouze v naší hlavě 😊🌸🙏🏻

Výživová specialistka a kouč zdravého životního stylu

AHOJ JÁ JSEM MÁJA, MOC MĚ TĚŠÍ :)

 • Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama).
 • Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, což pro mě byla startovací čára ve výživě, tam mě to začalo moc bavit. Vždy jsem cítila, že pomoc lidem je mé životní poslání. Také jsem se zajímala o to, co jím, sledovala jsem různé studie, nemoci a jejich průběh. Kamarádky si ke mně chodily pro rady při problémech s váhou, bolestmi i nemocemi a tak se začala moje cesta s výživou, nyní už se jí věnuji 9 let. 
 • Sama jsem prošla hubnutím dvakrát a to téměř ze 100kg, prošla spoustu diet a vše co jsem se po celou tu dobu učila, jsem uváděla do praxe, proto je moje spolupráce s klienty jednodušší, rozumím jim. 

Obojí je součástí jednoho celku a obojí se navzájem ovlivňuje.

Již staří Číňané říkali, že největší chybou je při léčení oddělovat tělo a mysl.

 •  Nikoho proto nepřekvapí, že existuje celá řada onemocnění, která jsou ovlivňována (a z části i způsobena) i tím, "co se děje v naší hlavě" – tedy tím, jak se cítíme, jak přemýšlíme a jak jednáme.
  Náš každodenní životní styl v širším slova smyslu (tedy nemluvíme jen o životosprávě a stravě, ale i o psychické hygieně) proto vede dlouhodobě k celé řadě změn, které se nemusí objevit okamžitě. Často je jejich příchod pozvolný a nenápadný a ani by nás nenapadlo spojovat si tyto problémy s naší psychikou.
 • Psychika je ale mocnou silou, která hýbe naším zdravím.
  Ptáte se, jak je možné, aby něco nehmotného, co prakticky „na hmotné úrovni“ nevnímáme, mohlo ovlivňovat naše tělo? Nebojte, nejsou v tom žádné čáry. Důvod je celkem prostý a můžeme si jej snadno vysvětlit. Hormony v roli řiditele.
 • Příčinu musíme hledat na již na molekulární úrovni, přes kterou jsou řízeny takřka všechny procesy v lidském organismu. Prakticky vše, co se v našem těle odehrává, je ovlivněno hormony, chemickými látkami, které ovlivňují vzdálenější tkáně a orgány. Hormony tak mají schopnost určovat, co a jak bude v kterých tkáních probíhat a jak se která buňka zachová.

Psychické pochody mohou ovlivnit i vylučování hormonů. Struktury v mozku, které mají na starost naše emoce (limbický systém) se nacházejí v těsném sousedství podvěsku mozkového (hypofýzy) a hypotalamu, které řídí činnost endokrinního systému. Proto jsou si obě struktury velmi blízké a jejich činnost se navzájem ovlivňuje.

Dalším způsobem, jak je naše tělo ovlivňováno, je vegetativní nervový systém – síť nervových vláken, která řídí činnost hladkých svalů, žláz s vnitřní sekrecí a další vůlí neovlivnitelné děje. 

Těmito vztahy se zabývá obor zvaný psychoneuroendokrinologie. Přes endokrinní systém a vegetativní nervový systém tak může naše psychika být příčinou celé řady zejména chronických onemocnění, která někdy obtížně odpovídají na léčbu. Proto je třeba k těmto nemocem přistupovat komplexně a nezapomínat na to, že některé problémy prostě nelze vyřešit, pokud nezměníme něco ve svém myšlení.
Proto se také nesoustředím pouze na jídelníček ale na člověka, jako samostatný a jedinečný svět - celek, na kterém má smysl pracovat :)


Jsem tady, abych vám pomohla vypadat lépe a žít zdravější, spokojenější a sebevědomější život

 • Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře. Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.
 • Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

Jsem připravena vám pomoci

 

Jste i vy připraveni pomoc přijmout?

Pokud je vaším cílem zhubnout, výživa v tom hraje klíčovou roli. Neznamená to ale, že se musíte stravovat jen kuřetem a zeleninou! Zdravé stravování je takové, které budete dodržovat rádi.

Jen tak u něj vydržíte. Nejsou potřeba žádné diety a zakazování si čehokoliv. Následující materiály vám s tím pomůžou.

Co pro mě znamená zdravý životní styl?

Stále více si všímám rozporu mezi tím, co bývá obecně označováno za zdravé a vhodné a tím, jak zdravou životosprávu vnímám na základě vlastních zkušeností i zkušeností mnoha svých klientů, já sama.

Ještě před několika lety bylo velmi obtížné dostat se k zajímavým informacím o zdravé výživě a správné životosprávě. Dnes je však naopak všude plno různorodých informací. Běžný člověk může mít problém se v této informační změti orientovat.

Objevují se informace o různých dietách, počítání kalorií, vážení jídla. Já si však myslím, že pokud není nutno vážit jídlo například s ohledem na již rozvinutou vážnou chorobu, jsou tyto metody zbytečné a z dlouhodobého hlediska neudržitelné.

Zdravá životospráva by vás měla doprovázet celý další život. Měla by se stát jeho přirozenou součástí a mělo by vás to bavit. Jídlo je důležitý energetický zdroj a výčitky svědomí ke správnému přirozenému stravování nepatří.

Když změníte svůj vnitřní postoj k jídlu, změní se i vaše stravovací návyky. Zcela přirozeně a postupně.

Mnozí lidé podvědomě pomoc odmítají.

Nedostatek vnitřní úcty k sobě samému jim velí pomoc primárně odmítnout.

Většinou se toto odmítnutí navenek tváří jako přesvědčení, že pomoc nepotřebují. Ve skutečnosti je to však nízká sebeúcta, která jim nedovolí pomoc přijmout s domněním, že si ji nezaslouží. Darovat sám sobě zdraví?

Dopřát si pomoc na cestě ke zdravé životosprávě? To přece nemůžu. Jsou důležitější věci, které je třeba pořídit.

Takto hovoří podvědomí.

Řeknu vám “malé” tajemství

 • To vy sami jste ve svém životě nejdůležitější. Jen vy.
 • Pokud tady nebudete, už nic dalšího nepořídíte. Investice do svého zdraví a do svého rozvoje je tou nejdůležitější a nenahraditelnou investicí.
 • Jen tak můžete dosáhnout dalších úspěchů a můžete se postarat o ty, na nichž vám nejvíce záleží. Jste svůj nejdůležitější projekt.
 • Ten hlásek ve vaší hlavě, který vám našeptává, že si to nezasloužíte, to nejste vy. Je to důsledek výchovy a společenského systému, ve kterém jste vyrůstali.
 • Vy jste krásné bytosti, které si naopak zaslouží být zdravými a krásnými i navenek. Nemusíte se již dále trápit pocitem, že si nezasloužíte péči a pomoc.

Připravila jsem pro vás komplexní program založený na celostním přístupu.

 • Má filozofie je jasně definovaná. Chápu člověka jako dokonalý propojený systém. Tělo a mysl se setkávají v rámci jednoho energetického systému. Výsledkem optimální spolupráce obou subsystémů je tělesné i duševní zdraví.
 • Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Při studiu mi však chyběl další rozměr práce s tělem. Proto jsem se rozhodla sama dále vzdělávat a pracuji také s poznatky tisíce let starého tradičního celostního systému ájurvédy.
 • Tyto aspekty dále kombinuji s nejnovějšími vědeckými poznatky. Kladu důraz na prevenci jednotlivých zdravotních problémů a zdravotní aspekty nahlížím v širších souvislostech. Při práci s vámi vás povedu k zaměření na sebe sama.

Jak probíhá coaching?

Vstupní konzultace

Neboli metabolická konzultace. Definujeme příčinu Vašich problémů. Úvodní konzultace je zdarma a slouží ke zjištění problémů a příčin, které Vás trápí, aby byla moje práce co nejúčinnější 😊

Klientský portál

Zde si můžete upravovat své jídelníčky, abyste se zároveň učily a dokázaly si poradit s tím, jak sestavit jídelníček i po naší spolupráci :)

Analýza složení těla

Vážení a měření. Případně konzultace rozložení tělesné hmotnosti dle dodaných výsledků.

Doporučení stravování

Jídelníček připravený přímo Vám na míru. Včetně následných úprav dle případné změny zdravotního stavu.

MOTIVAČNÍ ÚKOLY

Rady a tipy k jejich úspěšnému osvojení a implementaci do běžného každodenního života.

Online/osobní konzultace

Konzultace formou online nástrojů (email, messenger, WhatsApp) nebo telefonicky.

KAŽDÝ TÝDEN NOVÝ JÍDELNÍČEK

Z běžných surovin připravený přímo Vám na míru. Bez složitého vážení, snažím se o co nejjednodušší přístup. nebojte se změn ze dne na den, jídelníček je postupný (postupně navyšujeme příjem, tak aby se rozhýbal metabolismus a změna jídelníčku nebyla pro Vás šok) pracuji s vámi opravdu individuálně :)

APLIKACE DO MOBILU

ZDE SI MŮŽETE MĚNIT JAK SUROVINY V RECEPTU, TAK CELÝ RECEPT, NAJDETE ZDE TAKÉ SVŮJ FITNESS MOTIVAČNÍ DIÁŘ NA KAŽDÝ TÝDEN :) navíc si zde můžete měnit ingredience v jídelníčku na daný týden a vyměnit si z nabídky i dané jídlo dle toho co máte zrovna v ledničce :) no jeto super, že?! :)

Odborné poradenství

Rady ohledně zdravotních problému, či potíží, doporučení čajů na podporu organismu dle problému.

ZDARMA PROGRAM INFOBEZITA

Zdarma pro všechny z vás, kteří se rozhodnou se mnou spolupracovat! Online kurz výživy vysvětlen způsobem, který pochopí i začátečník :) Své si najdou i pokročilí :)
Zde si můžete rezervovat konzultaci 😊🌸 stačí kliknout na obrázek

Pokud máš o spolupráci zájem, prosím o důkladné vyplnění dotazníku zdraví, jakmile přečtu kontaktuji Tě a domluvíme se na spolupráci :) 

Zdravý nákup na týden pro rodinku —) složitější jídelníček —) 1790 Kč týden, basic easy cca 1400 Kč týdenní nákup, záleží na preferencích klientek 💗😇

Coaching a osobní rozvoj

 • Téma osobního rozvoje s tématem zdravé životosprávy velmi úzce souvisí. Jde o uvědomělé nakládání s jídlem. Péče o vlastní tělo odráží náš vztah k sobě samým. Sebeúcta vede k zaměření na sebe sama a na vlastní osobní růst. Tělo a psychika kráčí ruku v ruce.
 • Bolest duše se mnohdy projeví i na těle ve formě emočního přejídání a dalších neduhů. Neschopnost efektivně nakládat s časem zase může vést k zanedbávání důležitých aspektů péče o sebe. Často se setkávám i s velmi úspěšnými lidmi, kteří jsou navenek nádherně upravení.
 • Nenachází však už čas na péči o to, co je v životě důležité. A to je vlastní nitro. Nedostatek péče v oblasti osobního rozvoje se však dříve nebo později projeví ve formě nemoci, ať už fyzického neduhu nebo duševní nepohody.
 • Proto kladu velký důraz právě na osobní rozvoj.

Jdeme na to!
Nejprve si vyber službu.
Pokud si nejsi jistá, jakou zvolit,
jsem Ti k dispozici.

Podnadpis

aplikace pro klientky :)

Odesílání dotazů

přehled úkolů na daný týden

výměna ingredience v receptu

nákupní seznam

výměna celého receptu v jídelníčku

motivační diář


A nyní poslední krok :) výběr typu jídelníčku, který bude maximálně vyhovovat vaší představě a životnímu stylu, který vedete :)

!! Basic je určen pro lidi, kteří žijí sami a potřebují lehčí variace, nebo mají nedostatek času na chystání jídel a nechtějí plýtvat potravinami, nákupní seznam je krátký a jednoduchý ze základních surovin. 

 

Doporučuji pokud začínáte a neumíte se stravovat na naučení se 6 jídel za den 3 hlavní a 3 svačinky.

 

pokud jste zvyklí jíst normálně, doporučuji natural jídlelníček, nebo lehčí variantu, natural easy :) 

Zde můžete zakoupit vybraný program, vždy vyplňte dotaznínk zdraví !!! JAkmile platba dorazí kontaktuji vás a domluvíme se na podrobnostech spolupráce :) platba je možná kartou, bankovním převodem i hotově 

Program pro páry

Doporučení stravování dle podmínek klientů, každý týden nový jídelníček, aplikace v mobilu s možností úprav jídelníčku. Každodenní konzultace po mailu, tel, whatsapp Motivace, Osvojení si správných stravovacích návyků Dosažení předem stanovených cílů Manuál Vypočítaná makra Denní reporty a následně jejich konzultace, coaching program MOJE TĚLO A INFOBEZITA. 10 týdnů.

4 900 Kč
Skladem

Jídelníček na míru

Výživový plán na 4 týdny, jednotlivě dle aktuálního stavu a na míru, aplikace do mobilu, nákupní seznam, motivační diář a úkoly na každý týden zvlášť

980 Kč
Skladem

Coaching 4 týdny

Doporučení stravování dle podmínek klienta, každý týden nový jídelníček, aplikace v mobilu s možností úprav jídelníčku. Každodenní konzultace po mailu, tel, whatsapp Motivace, Osvojení si správných stravovacích návyků Dosažení předem stanovených cílů Manuál Vypočítaná makra Denní reporty a následně jejich konzultace, coaching program MOJE TĚLO A INFOBEZITA.

1 990 Kč
Skladem

Coaching 8 týdnů

Doporučení stravování dle podmínek klienta, každý týden nový jídelníček, aplikace v mobilu s možností úprav jídelníčku. Každodenní konzultace po mailu, tel, whatsapp Motivace, Osvojení si správných stravovacích návyků Dosažení předem stanovených cílů Manuál Vypočítaná makra Denní reporty a následně jejich konzultace, coaching program MOJE TĚLO A INFOBEZITA.

2 990 Kč
Skladem

Coaching 12 týdnů

Doporučení stravování dle podmínek klienta, každý týden nový jídelníček, aplikace v mobilu s možností úprav jídelníčku. Každodenní konzultace po mailu, tel, whatsapp Motivace, Osvojení si správných stravovacích návyků Dosažení předem stanovených cílů Manuál Vypočítaná makra Denní reporty a následně jejich konzultace, coaching program MOJE TĚLO A INFOBEZITA.

3 900 Kč
Skladem

Detoxikační plán 3 měsíce

Na 3 měsíce (3 jednotlivé týdny) z běžně dostupných surovin, maximálně účinný, na základě celostní medicíny :)

750 Kč
Dostupné

DALŠÍ 4 TÝDNY COACHINGU

Platí pro klienty, kteří si již výživový plán a coaching zakoupily :) V ceně konzultace, jídelníček na další měsíc (4 týdny), dle aktuálního stavu.

1 290 Kč
Skladem