revitalizační výživové plány

na základě celostní medicíny


Kromě praktických rad a nastavení jídelníčku vás budu motivovat  ve svých programech k obrácení pozornosti zpět k sobě.

To je to, co nám tak často chybí. Bojíme se zaměřit se na sebe, abychom snad nepůsobili sobecky.

Týká se to hlavně žen, které se často téměř rozdají a potom už jim nezbývá síla věnovat se sobě.

Dobrou zprávou pro vás je, že jste se rozhodli to změnit.

Jste zde a čtete tyto řádky. Už v této chvíli sami sobě věnujete cenný čas a pozornost.

Gratuluji vám k prvnímu kroku.

Revitalizační výživové plány, které fungují na základě celostní medicíny a tradiční čínské medicíně.

 

tyto jídelníčky jsou účinnější pro tělo, Na základě individuálního přístupu sestavuji Revitalizační dlouhodobý plán s potravinami, které jsou pro tělo příznivější a které ne, můžete je využít jak do jakéhokoli receptu, který je zdravější, tak inspirativního jídelníčku, který je součástí.

Navíc v jídelníčku jsou desítky stran receptů rozdělených dle masových, zeleninových, luštěninových, vaječných,... jídel, podle kterých můžete vařit.
Jídelníček tak obsahuje cca 150 stran.

Pokud trpíte různými problémy, jako je zpomalený metabolismus, bolesti hlavy, ... může Vám jídelníček pomoci nejen proto, že obsahuje také detoxikační režim sestavený z běžně dostupných potravin.

Většina lidí si myslí, že stačí do jídelníčku zařadit nízkokalorické potraviny a má po problému. Bohužel, to je jen velmi malá část pravdy. Špatné stravovací návyky, které zapřičiňují obezitu a zdravotní problémy, jsou jen špičkou ledovce. Nesprávná strava a intoxikace organismu éčky, navíc způsobuje mnohé další komplikace a zdravotní problémy.

 

- podle parametrů vypočítám bazální metabolismus a celkový energetický výdej

- dle zdravotní karty zjistím Váš aktuální stav a životní návyky

- podle Vašeho denního pohybu provedu kalorickou korekci a nastavím energetický příjem

- zaměřím se na primární cíl, kterého chcete dosáhnout

- sestavím šetrný detoxikační režim, který Vám může pomoci se zdravotními problémy

- vyberu vhodné recepty, které Vám s celou revitalizací pomohou

- pokud bude potřeba Váš stav konzultovat, domluvím se s Vámi na telefonickém hovoru

Limity jsou pouze v naší hlavě 😊🌸🙏🏻

Výživová specialistka a kouč zdravého životního stylu

AHOJ JÁ JSEM MÁJA, MOC MĚ TĚŠÍ :)

 • Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama).
 • Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, což pro mě byla startovací čára ve výživě, tam mě to začalo moc bavit. Vždy jsem cítila, že pomoc lidem je mé životní poslání. Také jsem se zajímala o to, co jím, sledovala jsem různé studie, nemoci a jejich průběh. Kamarádky si ke mně chodily pro rady při problémech s váhou, bolestmi i nemocemi a tak se začala moje cesta s výživou, nyní už se jí věnuji 9 let. 
 • Sama jsem prošla hubnutím dvakrát a to téměř ze 100kg, prošla spoustu diet a vše co jsem se po celou tu dobu učila, jsem uváděla do praxe, proto je moje spolupráce s klienty jednodušší, rozumím jim. 

Obojí je součástí jednoho celku a obojí se navzájem ovlivňuje.

Již staří Číňané říkali, že největší chybou je při léčení oddělovat tělo a mysl.

 •  Nikoho proto nepřekvapí, že existuje celá řada onemocnění, která jsou ovlivňována (a z části i způsobena) i tím, "co se děje v naší hlavě" – tedy tím, jak se cítíme, jak přemýšlíme a jak jednáme.
  Náš každodenní životní styl v širším slova smyslu (tedy nemluvíme jen o životosprávě a stravě, ale i o psychické hygieně) proto vede dlouhodobě k celé řadě změn, které se nemusí objevit okamžitě. Často je jejich příchod pozvolný a nenápadný a ani by nás nenapadlo spojovat si tyto problémy s naší psychikou.
 • Psychika je ale mocnou silou, která hýbe naším zdravím.
  Ptáte se, jak je možné, aby něco nehmotného, co prakticky „na hmotné úrovni“ nevnímáme, mohlo ovlivňovat naše tělo? Nebojte, nejsou v tom žádné čáry. Důvod je celkem prostý a můžeme si jej snadno vysvětlit. Hormony v roli řiditele.
 • Příčinu musíme hledat na již na molekulární úrovni, přes kterou jsou řízeny takřka všechny procesy v lidském organismu. Prakticky vše, co se v našem těle odehrává, je ovlivněno hormony, chemickými látkami, které ovlivňují vzdálenější tkáně a orgány. Hormony tak mají schopnost určovat, co a jak bude v kterých tkáních probíhat a jak se která buňka zachová.

Psychické pochody mohou ovlivnit i vylučování hormonů. Struktury v mozku, které mají na starost naše emoce (limbický systém) se nacházejí v těsném sousedství podvěsku mozkového (hypofýzy) a hypotalamu, které řídí činnost endokrinního systému. Proto jsou si obě struktury velmi blízké a jejich činnost se navzájem ovlivňuje.

Dalším způsobem, jak je naše tělo ovlivňováno, je vegetativní nervový systém – síť nervových vláken, která řídí činnost hladkých svalů, žláz s vnitřní sekrecí a další vůlí neovlivnitelné děje. 

Těmito vztahy se zabývá obor zvaný psychoneuroendokrinologie. Přes endokrinní systém a vegetativní nervový systém tak může naše psychika být příčinou celé řady zejména chronických onemocnění, která někdy obtížně odpovídají na léčbu. Proto je třeba k těmto nemocem přistupovat komplexně a nezapomínat na to, že některé problémy prostě nelze vyřešit, pokud nezměníme něco ve svém myšlení.
Proto se také nesoustředím pouze na jídelníček ale na člověka, jako samostatný a jedinečný svět - celek, na kterém má smysl pracovat :)


Jsem tady, abych vám pomohla vypadat lépe a žít zdravější, spokojenější a sebevědomější život

 • Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře. Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.
 • Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

Jsem připravena vám pomoci

 

Jste i vy připraveni pomoc přijmout?

Pokud je vaším cílem zhubnout, výživa v tom hraje klíčovou roli. Neznamená to ale, že se musíte stravovat jen kuřetem a zeleninou! Zdravé stravování je takové, které budete dodržovat rádi.

Jen tak u něj vydržíte. Nejsou potřeba žádné diety a zakazování si čehokoliv. Následující materiály vám s tím pomůžou.

Co pro mě znamená zdravý životní styl?

Stále více si všímám rozporu mezi tím, co bývá obecně označováno za zdravé a vhodné a tím, jak zdravou životosprávu vnímám na základě vlastních zkušeností i zkušeností mnoha svých klientů, já sama.

Ještě před několika lety bylo velmi obtížné dostat se k zajímavým informacím o zdravé výživě a správné životosprávě. Dnes je však naopak všude plno různorodých informací. Běžný člověk může mít problém se v této informační změti orientovat.

Objevují se informace o různých dietách, počítání kalorií, vážení jídla. Já si však myslím, že pokud není nutno vážit jídlo například s ohledem na již rozvinutou vážnou chorobu, jsou tyto metody zbytečné a z dlouhodobého hlediska neudržitelné.

Zdravá životospráva by vás měla doprovázet celý další život. Měla by se stát jeho přirozenou součástí a mělo by vás to bavit. Jídlo je důležitý energetický zdroj a výčitky svědomí ke správnému přirozenému stravování nepatří.

Když změníte svůj vnitřní postoj k jídlu, změní se i vaše stravovací návyky. Zcela přirozeně a postupně.

Mnozí lidé podvědomě pomoc odmítají.

Nedostatek vnitřní úcty k sobě samému jim velí pomoc primárně odmítnout.

Většinou se toto odmítnutí navenek tváří jako přesvědčení, že pomoc nepotřebují. Ve skutečnosti je to však nízká sebeúcta, která jim nedovolí pomoc přijmout s domněním, že si ji nezaslouží. Darovat sám sobě zdraví?

Dopřát si pomoc na cestě ke zdravé životosprávě? To přece nemůžu. Jsou důležitější věci, které je třeba pořídit.

Takto hovoří podvědomí.

Řeknu vám “malé” tajemství

 • To vy sami jste ve svém životě nejdůležitější. Jen vy.
 • Pokud tady nebudete, už nic dalšího nepořídíte. Investice do svého zdraví a do svého rozvoje je tou nejdůležitější a nenahraditelnou investicí.
 • Jen tak můžete dosáhnout dalších úspěchů a můžete se postarat o ty, na nichž vám nejvíce záleží. Jste svůj nejdůležitější projekt.
 • Ten hlásek ve vaší hlavě, který vám našeptává, že si to nezasloužíte, to nejste vy. Je to důsledek výchovy a společenského systému, ve kterém jste vyrůstali.
 • Vy jste krásné bytosti, které si naopak zaslouží být zdravými a krásnými i navenek. Nemusíte se již dále trápit pocitem, že si nezasloužíte péči a pomoc.

Připravila jsem pro vás komplexní program založený na celostním přístupu.

 • Má filozofie je jasně definovaná. Chápu člověka jako dokonalý propojený systém. Tělo a mysl se setkávají v rámci jednoho energetického systému. Výsledkem optimální spolupráce obou subsystémů je tělesné i duševní zdraví.
 • Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Při studiu mi však chyběl další rozměr práce s tělem. Proto jsem se rozhodla sama dále vzdělávat a pracuji také s poznatky tisíce let starého tradičního celostního systému ájurvédy.
 • Tyto aspekty dále kombinuji s nejnovějšími vědeckými poznatky. Kladu důraz na prevenci jednotlivých zdravotních problémů a zdravotní aspekty nahlížím v širších souvislostech. Při práci s vámi vás povedu k zaměření na sebe sama.

osobní rozvoj

 • Téma osobního rozvoje s tématem zdravé životosprávy velmi úzce souvisí. Jde o uvědomělé nakládání s jídlem. Péče o vlastní tělo odráží náš vztah k sobě samým. Sebeúcta vede k zaměření na sebe sama a na vlastní osobní růst. Tělo a psychika kráčí ruku v ruce.
 • Bolest duše se mnohdy projeví i na těle ve formě emočního přejídání a dalších neduhů. Neschopnost efektivně nakládat s časem zase může vést k zanedbávání důležitých aspektů péče o sebe. Často se setkávám i s velmi úspěšnými lidmi, kteří jsou navenek nádherně upravení.
 • Nenachází však už čas na péči o to, co je v životě důležité. A to je vlastní nitro. Nedostatek péče v oblasti osobního rozvoje se však dříve nebo později projeví ve formě nemoci, ať už fyzického neduhu nebo duševní nepohody.
 • Proto kladu velký důraz právě na osobní rozvoj.

revitalizační výživové plány na základě celostní medicíny

Revitalizační výživový plán, detoxikační plán na 1 měsíc, dlouhodobý výživový plán, receptář, jídelníček cca 150 stran, inspirativní jídelníček, tabulka úspěchů a neúspěchů, čaje na základě tradiční čínské medicíny, celostní přístup, potraviny, které jsou pro Vaše tělo příznivější a které méně, doporučení doplňků vitamínů a minerálů na míru.

Zde můžete zakoupit vybraný program, vždy vyplňte dotaznínk zdraví !!! JAkmile platba dorazí kontaktuji vás a domluvíme se na podrobnostech spolupráce :) platba je možná kartou, bankovním převodem i hotově 

Komplexní program

Revitalizační výživový plán, detoxikační plán na 1 měsíc, dlouhodobý výživový plán, receptář, jídelníček cca 150 stran, inspirativní jídelníček, tabulka úspěchů a neúspěchů, čaje na základě tradiční čínské medicíny, celostní přístup, potraviny, které jsou pro Vaše tělo příznivější a které méně, doporučení doplňků vitamínů a minerálů na míru, V balíčku získáte unikátní program MOJE TĚLO a INFOBEZITA. Cena Bez konzultací.

2 900 Kč
Skladem

Detoxikační plán 3 měsíce

Na 3 měsíce (3 jednotlivé týdny) z běžně dostupných surovin, maximálně účinný, na základě celostní medicíny :)

750 Kč
Dostupné