Revitalizační výživové plány

a coaching na míru

Kromě praktických rad a nastavení jídelníčku vás budu motivovat k obrácení pozornosti zpět k sobě. To je to, co nám tak často chybí. Bojíme se zaměřit se na sebe, abychom snad nepůsobili sobecky. Týká se to hlavně žen, které se často téměř rozdají a potom už jim nezbývá síla věnovat se sobě.

Dobrou zprávou pro vás je, že jste se rozhodli to změnit. Jste zde a čtete tyto řádky. Už v této chvíli sami sobě věnujete cenný čas a pozornost. Gratuluji vám k prvnímu kroku.

Výživová specialistka a kouč zdravého životního stylu

Mája Hajdíková

Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama).

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, což pro mě byla startovací čára ve výživě, tam mě to začalo moc bavit. Vždy jsem cítila, že pomoc lidem je mé životní poslání. Také jsem se zajímala o to, co jím, sledovala jsem různé studie, nemoci a jejich průběh. Kamarádky si ke mně chodily pro rady při problémech s váhou, bolestmi i nemocemi a tak se začala moje cesta s výživou, nyní už se jí věnuji 9 let. 

Sama jsem prošla hubnutím dvakrát a to téměř ze 100kg, prošla spoustu diet a vše co jsem se po celou tu dobu učila, jsem uváděla do praxe, proto je moje spolupráce s klienty jednodušší, rozumím jim. 

Jsem tady, abych vám pomohla vypadat lépe a žít zdravější, spokojenější a sebevědomější život

Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře. Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.

Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

Jsem připravena vám pomoci

 

Jste i vy připraveni pomoc přijmout?

Pokud je vaším cílem zhubnout, výživa v tom hraje klíčovou roli. Neznamená to ale, že se musíte stravovat jen kuřetem a zeleninou! Zdravé stravování je takové, které budete dodržovat rádi. Jen tak u něj vydržíte. Nejsou potřeba žádné diety a zakazování si čehokoliv. Následující materiály vám s tím pomůžou.

Co pro mě znamená zdravý životní styl?

Stále více si všímám rozporu mezi tím, co bývá obecně označováno za zdravé a vhodné a tím, jak zdravou životosprávu vnímám na základě vlastních zkušeností i zkušeností mnoha svých klientů, já sama. Ještě před několika lety bylo velmi obtížné dostat se k zajímavým informacím o zdravé výživě a správné životosprávě. Dnes je však naopak všude plno různorodých informací. Běžný člověk může mít problém se v této informační změti orientovat. Objevují se informace o různých dietách, počítání kalorií, vážení jídla. Já si však myslím, že pokud není nutno vážit jídlo například s ohledem na již rozvinutou vážnou chorobu, jsou tyto metody zbytečné a z dlouhodobého hlediska neudržitelné. Zdravá životospráva by vás měla doprovázet celý další život. Měla by se stát jeho přirozenou součástí a mělo by vás to bavit. Jídlo je důležitý energetický zdroj a výčitky svědomí ke správnému přirozenému stravování nepatří. Když změníte svůj vnitřní postoj k jídlu, změní se i vaše stravovací návyky. Zcela přirozeně a postupně.

Mnozí lidé podvědomě pomoc odmítají.

Nedostatek vnitřní úcty k sobě samému jim velí pomoc primárně odmítnout. Většinou se toto odmítnutí navenek tváří jako přesvědčení, že pomoc nepotřebují. Ve skutečnosti je to však nízká sebeúcta, která jim nedovolí pomoc přijmout s domněním, že si ji nezaslouží. Darovat sám sobě zdraví? Dopřát si pomoc na cestě ke zdravé životosprávě? To přece nemůžu. Jsou důležitější věci, které je třeba pořídit. Takto hovoří podvědomí.

Řeknu vám “malé” tajemství

To vy sami jste ve svém životě nejdůležitější. Jen vy. Pokud tady nebudete, už nic dalšího nepořídíte. Investice do svého zdraví a do svého rozvoje je tou nejdůležitější a nenahraditelnou investicí. Jen tak můžete dosáhnout dalších úspěchů a můžete se postarat o ty, na nichž vám nejvíce záleží. Jste svůj nejdůležitější projekt. Ten hlásek ve vaší hlavě, který vám našeptává, že si to nezasloužíte, to nejste vy. Je to důsledek výchovy a společenského systému, ve kterém jste vyrůstali. Vy jste krásné bytosti, které si naopak zaslouží být zdravými a krásnými i navenek. Nemusíte se již dále trápit pocitem, že si nezasloužíte péči a pomoc.

Připravila jsem pro vás komplexní program založený na celostním přístupu.

Má filozofie je jasně definovaná. Chápu člověka jako dokonalý propojený systém. Tělo a mysl se setkávají v rámci jednoho energetického systému. Výsledkem optimální spolupráce obou subsystémů je tělesné i duševní zdraví. Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Při studiu mi však chyběl další rozměr práce s tělem. Proto jsem se rozhodla sama dále vzdělávat a pracuji také s poznatky tisíce let starého tradičního celostního systému ájurvédy. Tyto aspekty dále kombinuji s nejnovějšími vědeckými poznatky. Kladu důraz na prevenci jednotlivých zdravotních problémů a zdravotní aspekty nahlížím v širších souvislostech. Při práci s vámi vás povedu k zaměření na sebe sama.

Jak probíhá coaching?

Vstupní konzultace

Neboli metabolická konzultace. Definujeme příčinu Vašich problémů.

Klientský portál

Najdete zde přes 1000 zdravých a chutných receptů od snídaní po večeře, nápoje, dezerty a další chutné chody. Máte přístup do své výživové anamnézy, zapisujete a kontrolujete své pokroky.

Analýza složení těla

Vážení a měření. Případně konzultace rozložení tělesné hmotnosti dle dodaných výsledků.

Doporučení stravování

Jídelníček připravený přímo Vám na míru. Včetně následných úprav dle případné změny zdravotního stavu.

Správné stravovací návyky

Rady a tipy k jejich úspěšnému osvojení a implementaci do běžného každodenního života.

Online/osobní konzultace

Konzultace formou online nástrojů (email, messenger, WhatsApp) nebo telefonicky.

Detoxikační plán na míru

Z běžných surovin připravený přímo Vám na míru.

Revitalizační výživový plán

Komplexní plán pro Vaše individuální potřeby.

Odborné poradenství

Rady ohledně zdravotních problému, či potíží, doporučení čajů na podporu organismu dle problému.

ZDARMA přístup do členské sekce Online FIT klubu

Zdarma pro všechny z vás, kteří se rozhodnou se mnou spolupracovat!

Pokud máš o spolupráci zájem, prosím o důkladné vyplnění dotazníku zdraví, jakmile přečtu kontaktuji Tě a domluvíme se na spolupráci :) 

Coaching a osobní rozvoj

Téma osobního rozvoje s tématem zdravé životosprávy velmi úzce souvisí. Jde o uvědomělé nakládání s jídlem. Péče o vlastní tělo odráží náš vztah k sobě samým. Sebeúcta vede k zaměření na sebe sama a na vlastní osobní růst. Tělo a psychika kráčí ruku v ruce. Bolest duše se mnohdy projeví i na těle ve formě emočního přejídání a dalších neduhů. Neschopnost efektivně nakládat s časem zase může vést k zanedbávání důležitých aspektů péče o sebe. Často se setkávám i s velmi úspěšnými lidmi, kteří jsou navenek nádherně upravení. Nenachází však už čas na péči o to, co je v životě důležité. A to je vlastní nitro. Nedostatek péče v oblasti osobního rozvoje se však dříve nebo později projeví ve formě nemoci, ať už fyzického neduhu nebo duševní nepohody. Proto kladu velký důraz právě na osobní rozvoj.

Jdeme na to!
Nejprve si vyberte službu.
Pokud si nejste jistí, jaký zvolit,
jsem Vám k dispozici.

Podnadpis

Naše služby

Vstupní konzultace, Revitalizační výživový plán na míru, Detoxikační plán, 1x konzultace vysvětlení plánu
980,-

4 týdny coachingu, Revitalizační plán na míru, Detoxikační plán 7 dní na míru, Podpora 24/7 messenger, whatsap, Týdenní reporty a konzultace, FIT klub členství 1 měsíc, Beetfit klientský portál 1 měsíc
1590,-

8 týdnů coachingu -Revitalizační plán na míru Detoxikační plán 7 dní na míru, Podpora 24/7 messenger, whatsapp, Týdenní reporty a konzultace, FIT klub členství 2 měsíce, Beetfit klientský portál 2 měsíce
2500,-

12 týdnů coachingu -Revitalizační plán na míru -Detoxikační plán 7 dní na míru, Podpora 24/7 messenger, whatsapp, Týdenní reporty a konzultace, FIT klub členství 3 měsíce, Beetfit klientský portál 3 měsíce
3500,-

-Osobní vstupní konzultace 60 min. Vyhodnocení aktuálního stavu a jídelníčku, Metabolická diagnostika na váze TANITA, vyplnění dotazníku zdraví
500,-
Vstupní konzultace po telefonu 50 min, Vyhodnocení aktuálního stavu a jídelníčku, vyplnění dotazníku zdraví
250,-