Vítejte :)

Jsem tady, abych vám pomohla vypadat lépe a žít zdravější, spokojenější a sebevědomější život. Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře. Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.

Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

Co pro mě znamená zdravý životní styl?

Stále více si všímám rozporu mezi tím, co bývá obecně označováno za zdravé a vhodné a tím, jak zdravou životosprávu vnímám na základě vlastních zkušeností i zkušeností mnoha svých klientů, já sama. Ještě před několika lety bylo velmi obtížné dostat se k zajímavým informacím o zdravé výživě a správné životosprávě. Dnes je však naopak všude plno různorodých informací. Běžný člověk může mít problém se v této informační změti orientovat. Objevují se informace o různých dietách, počítání kalorií, vážení jídla. Já si však myslím, že pokud není nutno vážit jídlo například s ohledem na již rozvinutou vážnou chorobu, jsou tyto metody zbytečné a z dlouhodobého hlediska neudržitelné. Zdravá životospráva by vás měla doprovázet celý další život. Měla by se stát jeho přirozenou součástí a mělo by vás to bavit. Jídlo je důležitý energetický zdroj a výčitky svědomí ke správnému přirozenému stravování nepatří. Když změníte svůj vnitřní postoj k jídlu, změní se i vaše stravovací návyky. Zcela přirozeně a postupně.

———————————————————

Více o mém příběhu, mých hodnotách a tomu, jak vám můžu pomoci

S tím vším vám ráda pomůžu. Jak přesně?

Facebook skupina

Přidejte se do komunity skvělých lidí, kterou jsem vytvořila na Facebooku.Ptejte se, raďte, motivujte, inspirujte a nechte se motivovat a inspirovat.

Chci se stát členem

Chci se zdravě stravovat a hubnout

S mou pomocí si osvojíte správné stravovací návyky takovým způsobem, že se stanou přirozenou součástí vašeho života. Nezáleží na tom, kolikrát jste možná už v minulosti selhali. Nyní máte příležitost začít s čistým štítem znovu od začátku. A konečně dosáhnout své vysněné postavy. Tentokrát to dokážete, protože na to nebudete sami.

Kondiční orgánový skener (K.O.S.)

Při své práci využívám také nejnovějších poznatků moderní vědy. Kondiční orgánový skener je právě zástupcem moderních technologií. Spojuje poznatky z medicíny, bioinformatiky, elektroinženýrství a dalších vědeckých oborů. Kvantová medicína si v moderním světě získává čím dál větší zaslouženou pozornost. Dopřejte si i vy vyšetření touto neinvazivní metodou. Na základě výsledků vám mohu poskytnout výživová doporučení přímo na míru vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.Rezervujte si termín, nebo si přečtěte více o tom, jak to celé funguje :) 

Online FIT klub zdravého životního stylu

Zdarma pro všechny z vás, kteří se rozhodnou se mnou spolupracovat! Vstupem do naší online rodiny získáte podporu dalších lidí, kteří se na své životní cestě nacházejí právě na podobném bodě jako vy sami. Právě podpora okolí je tím, co často rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu s hubnutím a se změnou životního stylu. Znovu získáte ztracenou sebedůvěru a obnovíte sebeúctu. Pomůžu vám v cestě za silnějším a zdravějším tělem. Společně to dokážeme. 

Chci pracovat na svém osobním rozvoji

Jste skvělí. Už jen pro tu odvahu změnit svůj život k lepšímu. Spousta lidí na cestu vyššího osobního rozvoje ani nevykročí. Jsem tady pro vás a pomohu vám na vaší cestě. Díky osobnímu coachingu získá váš život nový rozměr. Budeme společně pracovat na zlepšení kvality vašeho života.Těm nejnáročnějším z vás nabízím osobní konzultace ve Valašském Meziříčí, nebo dlouhodobého výživového koučinku (osobně nebo online).

Jsem Mája

A jsem nadšená do všeho, co se týká pohybu, výživy, osobního rozvoje. 

Svou práci beru zároveň jako své poslání, pomoci vám žít zdravější, spokojenější, šťastnější a naplněnější život.

Buďme v kontaktu na facebooku

Něco o mně

Každému z nás zaleží na tom, komu se svěřujeme do svých rukou, kdo nám bude radit co a jak děláme nebo neděláme dobře a jakým směrem se máme vydat. A tak se Vám představím.

Jsem výživová specialistka, 

maminka dvou chlapečků, šťastná manželka, průvodkyně osobním rozvojem, výživová poradkyně, autorka Ebooku Vařeno s láskou ,  Ebooku Myšlenková kuchařka, aneb jak se zbavit závislosti na sladkém, zakladatelka FB skupiny Daruj si zdraví

Snažím se neustále vzdělávat a tak velmi často chodím na různé školení a semináře. Učím se od těch nejlepšíchv ČR.

Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama).

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, což pro mě byla startovací čára ve výživě, tam mě to začalo moc bavit. Vždy jsem cítila, že pomoc lidem je mé životní poslání. Také jsem se zajímala o to, co jím, sledovala jsem různé studie, nemoci a jejich průběh. Kamarádky si ke mně chodily pro rady při problémech s váhou, bolestmi i nemocemi a tak se začala moje cesta s výživou, nyní už se jí věnuji 9 let. 

Sama jsem prošla hubnutím dvakrát a to téměř ze 100kg, prošla spoustu diet a vše co jsem se po celou tu dobu učila, jsem uváděla do praxe, proto je moje spolupráce s klienty jednodušší, rozumím jim. 

Osobní rozvoj

Téma osobního rozvoje s tématem zdravé životosprávy velmi úzce souvisí. Jde o uvědomělé nakládání s jídlem. Péče o vlastní tělo odráží náš vztah k sobě samým. Sebeúcta vede k zaměření na sebe sama a na vlastní osobní růst. Tělo a psychika kráčí ruku v ruce. Bolest duše se mnohdy projeví i na těle ve formě emočního přejídání a dalších neduhů. Neschopnost efektivně nakládat s časem zase může vést k zanedbávání důležitých aspektů péče o sebe. Často se setkávám i s velmi úspěšnými lidmi, kteří jsou navenek nádherně upravení. Nenachází však už čas na péči o to, co je v životě důležité. A to je vlastní nitro. Nedostatek péče v oblasti osobního rozvoje se však dříve nebo později projeví ve formě nemoci, ať už fyzického neduhu nebo duševní nepohody. Proto kladu velký důraz právě na osobní rozvoj.

Výpis článků z blogu

ABECEDA ZDRAVÍ

Začátky a pokračování vztahů, rozhovor a 1. podcast s Bárou
- Budování vztahů https://soundcloud.com/marie-hajdikova/zacatky-a-pokracovani-vztahu-1 - etapy vzahů - Proč dnešní vztahy krachují hned ze začátku - emoční nestabilita ve vztazích - začátky vztahů - růžové brýle, zamilovaný na počátku vztahu
Celý článek
Zdravíme Tě krásná duše, Pokud chceš mít zdravé tělo, zajímáš se o osobní růst, nechceš už čekat na to, až se něco stane, chceš na sobě denně pracovat a víš, že to není zadarmo, moc rády Tě provedeme a ukážeme cestu ke šťastnému a zdravému životu. Poskytujeme služby: pro wellness hotely, soukromé etikoterapie, výživové poradenství online i osobně (Luhačovice), masáže, osobnostní koučink, přednášky pro hotely (zdravý životní styl, psychosomatika, etikoterapie), doplňkové animační programy pro klienty hotelů, cvičení: jóga, pilates, aquafitness, HIIT tréninky. Klíčem ke štěstí je dlouhodobá a konzistentní práce na sobě samém. Obě jsme si prošly spoustou zkušeností jak…
Celý článek